Nekka-Nacht 2018 - zaterdag 21 april 2018 - Roma Antwerpen
nieuws

25 september 2013
Nekka-Wedstrijd 2013-2014:Kom supporteren

Nekka-Wedstrijd 2013-2014:Kom supporteren

De volgende twee weekends starten de pre-selecties voor de Nekka-Wedstrijd 2013-2014.


De selecties gaan door op 5 locaties.
Steun jouw favoriet en kom zeker mee supporteren!


BERCHEM  -  ROODWIT PODIUMCAFE


Zaterdag 28 september


10.00u Piquet
10.30u Loewie Anders
11.00u Kees Meerman
11.30u Wouter van de Wal
14.00u Ludo
14.30u Ludwig
15.00u Kollektief
15.30u Quatch


 


Zondag 29 september
10.00u Lazy Intercoolers
10.30u Stef Focquet
11.00u De Wit & Koo
11.30u Moen
13.30u Karree Konfituur
14.00u Seek & K-ly
14.30u De laatste kans
15.00u Tine Truwant
15.30u De Correcties
16.00u Jan Cannaerts


GENT - TREFPUNT


Zaterdag 28 september
11.30u Rasa
12.00u Jakobistan
14.00u Mc Deevie & De kappeling
14.30u Klaas Poppe
15.00u An-Sofie Noppe
15.30u Rembert en Peter


Zondag 29 september
10.00u Peut-être Demain
10.30u Liedjes van Sara
11.00u Bizon
11.30u Foo tui
12.00u K-Mineur
13.30u Wolix
14.00u Kunst Veredeld
14.30u Tijdreiziger
15.00u The Sloofs
15.30u Kameraad 


DRANOUTER FOLKCENTRUM


Zaterdag 28 september
11.00u Hedera Helex
11.30u Maszimo
13.30u Pyromaan
14.00u Dobermann
14.30u Trisomie 


Zondag 29 september
11.00u Stef
11.30u Bart Vlaeminck
12.00u Reinout met Nevenwerking
13.30u Gulder & Ikke
14.00u Poor Boys
14.30u Coin d'amour
15.00u Bottelaere


BRUSSEL CLUB ANCIENNE BELGIQUE


Zaterdag 28 september
11.00u Thurason
11.30u Joep Conjaerts
13.30u Quasiland
14.00u Brikkeljon
14.30u Wally en de technisch werklozen
15.00u De dode hond


Zondag 29 september
10.30u Frimout
11.00u Fluo
11.30u Dries de Vis
12.00u Schaatsenrijder
13.30u Jeremiah
14.00u Guido en de Marcellekes
14.30u Zwerver
15.00u Sophie Draulans
15.30u Plastiek 


ANV, Den Haag  (Binckhorstlaan 36/M509, Den Haag)



Zaterdag 5 oktober
10.00u Neuf Neuf
10.30u Schroomkoning
11.00u Siebe Palmen
11.30u Winterjong
13.30u Kiki Schippers
14.00u Les Hiboux de Verre
14.30u Bruusq
15.00u BerryBerry Magic Bass


15.30u Smout 


 


Zondag 6 oktober
13.00u Beatrice
13.30u Immens
14.00u Rook
14.30u Axel Lukkien
15.30u Thijs Maas
16.00u Richard Spijkers
16.30u Sjors van der Panne & Band
17.00u Vuigtuig


Meer nieuws
onze sponsors
bottom